Hayrabolu Belediye Başkanı Dr. Osman İNAN, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e nezaket ziyareti gerçekleştirdi.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Üniversitemiz Hayrabolu Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Aytaç MORALAR ve Hayrabolu Belediyesi Meclis Üyesi Ramazan Kemal KURT da bulundu. Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nin çalışmalarını yakından takip ettiğini belirten Dr. Osman İNAN, Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’ e çalışmalarında başarılar diledi.
Gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör ŞAHİN, “Görevim boyunca Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nin ve bölgemizin daha da iyi olması için çalışmalarımızı devam ettireceğiz” ifadelerine yer verdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...