Üniversitemiz Tıp Fakültesi ve Türk Tıp Öğrencileri Birliği (TURKMSIC) tarafından Morfoloji Binası Amfi 1’de “Hasta ve Hekim Hakları” konulu panel düzenlendi.
Moderatörlüğünü Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Cenk Murat Yazıcı’nın yaptığı panele konuşmacı olarak Tekirdağ Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Mustafa Dönmez, Tıp Tarihi ve Etik Anabilim Dalı Başkanı Yrd. Doç. Dr. Nermin Çelik, Sağlık Hukuk Uzmanı Av. Barş Tırpan ile Av. Havva Nalbant Tekin katıldı.
Panel’de konuşmacılar, hekim adaylarını mesleği icra ederken hasta ve çalışan hakları konuları hakkında bilgilendirirken, hak ihlallerinden korunma yolları hakkında görüş ve deneyimlerini paylaştı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...