Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, 24-26 Nisan 2014 tarihleri arasında Gaziantep’te gerçekleştirilen Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu Türkiye Halkoyunları Yarışmasında Finale kalarak Türkiye 6. olan aynı zamanda En İyi Müzik Mansiyon Ödülü’nü almaya hak kazanan Namık Kemal Üniversitesi Halkoyunları ekibini makamında ağırladı.
Üniversitemiz Halkoyunları ekibi ile bir araya gelen Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek, halkoyunları ekibinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Öğrencilerimizin büyük fedakarlık göstererek azimli çalışmaları sonucu elde etmiş oldukları başarıdan dolayı tebrik ediyorum. Göstermiş oldukları üstün başarının devam etmesini, Üniversitemiz Halkoyunları ekibinin spor alanında elde ettikleri başarıyı derslerinde de göstermelerini diliyorum” dedi. Öğrencilerin derslerinin yanı sıra sosyal ve kültürel alanda da kendilerini geliştirmeleri için her türlü çalışmaya destek verdiklerini belirten Prof. Dr. Şimşek “Sosyal ve kültürel alanda kendilerini gösteren öğrencilerin her alanda başarıyı yakaladıklarına şahit oluyoruz. Bu amaçtan yola çıkarak üniversitemizde bilimsel çalışmaların yanı sıra sosyal ve kültürel etkinliklere de büyük önem verilmektedir.” dedi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...