Üniversitemiz Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi' ne yeni kayıt yaptıran öğrencilerin uyum sağlamalarını kolaylaştırmak ve üniversitenin yapısı, olanakları hakkında bilgi sahibi olmaları amacıyla oryantasyon programı düzenlendi.
Açılış konuşmasını yapan Fakültenin Kurucu Dekanı Prof. Dr. Aslı B. Korkut, bu programın amacının, fakülteye yeni gelen öğrencilerin yeni yaşam çevrelerine uyum sağlamalarını kolaylaştırmak olduğunu belirterek öğrencilere başarılar diledi.
Oryantasyon programı, fakültenin öğretim elemanlarının kendilerini ve bölümlerini tanıtmalarının ardından öğrencilerin sorularını cevaplamalarıyla sona erdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...