Üniversitemiz Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi, Edebiyat Fakültesi Konferans Salonu’nda oryantasyon programı düzenlendi. Program Mimarlık, Peyzaj Mimarlığı ve Resim Bölümlerinin 1. sınıf öğrencileri ve öğretim üyelerinin katılımı ile gerçekleşti.
Programda Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Tuğba Kiper fakülte idari yapısı ve Peyzaj Mimarlığı Bölümü hakkında, Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Murat Özyavuz Tekirdağ ve üniversitenin öğrenci değişim programları hakkında, Resim Bölümü Bölüm Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Mustafa Cevat Atalay Resim Bölümü ve okuldaki topluluklar/ücretsiz kurslar hakkında, Mimarlık Bölümü Bölüm BaşkanıYrd. Doç. Dr. Esen Gökçe Özdamar ise Mimarlık Bölümü ve üniversite yaşamı hakkında bilgi verdi. Öğrencilerin de soru/cevap şeklinde katılımları ile program sona erdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...