Üniversitemiz ve Halk Eğitim Merkezi paydaşlığı çerçevesinde düzenlenen Güzel Konuşma (Diksiyon) Kursu toplantısı 13 Kasım 2013 Çarşamba günü saat 17:30’da Merkezi Derslikler C- 201 nolu derslikte yapılacaktır.
İngilizce Kursu'na katılmak isteyenlerin toplantısı ise 14 Kasım 2013 Perşembe günü saat 17:30’da Merkezi Derslikler D-210 nolu derslikte yapılacaktır.
Not: Listelerin oluşturulması ve kursun başlatılabilmesi için toplantıya katılmak esastır. İkinci öğretim ders saatleri dışı bir zamanda, yeterli talep olmadığından dolayı ikinci öğretim öğrencileri için sınıf açılmayacaktır.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...