Tübitak tarafından gerçekleştirilen “Güneş Enerjili Araba” Projesine katılan Üniversitemiz öğrencilerinin tasarladığı “Güneşin Oğlu” aracının tanıtımı yapıldı.
Açılışa Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek katılarak proje süresince emeği geçen tüm akademisyenlere ve öğrencilere başarılar diledi. Prof.Dr. Osman Şimşek, “Üniversitemizde bu tür projelere ve çalışmalara katılan öğrencilerimize her türlü desteği vermeye hazırız. Üniversitemiz adına bu başarılar bizim için gurur verici. Dilerim projelerimizin sürekliliği daim olur” diyerek başarıların devamını diledi.
Projede görev alan Akademisyen ve öğrenciler:
Doç.Dr. İlker H. Çelen (Proje Koordinatörü)
Doç.Dr.Türkan Aktaş
Yrd.Doç.Dr.Erdal Kılıç
Yrd.Doç.Dr.M. Recai Durgut
Yrd.Doç.Dr.Soner Çelen
Yrd.Doç.Dr.Aytaç Moralar
Arş.Gör. Eray Önler
Ali Gül, Ugur Uygur, Behzat Erdem Karabay, Semih Şahin, Oğuzhan Albayrak, Burak Demirkol, Onur Ay, Uğur Çiçek, Betül Çalışkan, Semih Örnek, Melih Aygün, Kadir Yardım, Cemal Karagülle, Cüneyt Çelebi, Çağatay Özer Şengül, Mesut Kahraman, İlker Gülümoğlu, Özkan Özbek.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...