Üniversitemiz Robot Topluluğu tarafından 24 Aralık 2014 Çarşamba günü saat: 09:00'da Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Konferans Salonunda " düzenlenecektir. Konferansa Mekatronik Dal Şefi Ulaş Arlı saat 10.30' da konuşmacı olarak katılacaktır.
Afiş için tıklayınız
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...