Üniversitemiz Çorlu Meslek Yüksekokulu (ÇMYO) “Çorlu Genç Girişimciler Topluluğu” tarafından organize edilen Girişimcilik Günlerinden beşincisi düzenlenen konferans gerçekleştirildi.
ÇMYO Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen konferansa Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Tuncay Gümüş, Yüksekokul Müdür Yardımcıları, öğretim elemanları ile öğrenciler katıldı.
PERYÖN Trakya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Özber Çetin ve Trakya Döküm-Eğitim Sorumlusu Binnur Dönmez ‘İnsan Kaynakları, CV hazırlama ve Mülakat Teknikleri’ ile ilgili öğrencileri bilgilendirdiler.
Konferans, soru-cevap bölümünün ardından, Özber Çetin, Binnur Dönmez’e günün anısına plaket takdim edilmesi ve katılımcı öğrencilere sertifikalarının verilmesi ile son buldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...