Özürlü ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü ile KOSGEB tarafından ortaklaşa geliştirilen “Girişimcilik Engel Tanımaz” projesi, ülkemizdeki tüm engelli yurttaşları ve ailelerini iş dünyasında birer aktif birey haline getirmek istemektedir. Proje kapsamında ilimizde Valiliğimiz, ilde yaşayan tüm engelli vatandaşlar ile ailelerine ulaşmak ve talep olması durumunda proje kapsamındaki eğitim kurslarını Tekirdağ ‘da gerçekleştirmeyi düşünmektedir.
Konu ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız
Afiş için tıklayınız
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...