Üniversitemiz Genç Edebiyatçılar Topluluğu, 18 Mart Şehitler Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 98. Yıldönümü dolayısıyla, Piramit Salon’da bir panel ve film gösterimi düzenledi.
“Çanakkale Muharebelerinin Edebiyatımıza Yansıması” konulu panele konuşmacı olarak katılan Üniversitemiz Türk Dili ve Edebiyatı Bölüm Başkanı Prof. Dr. Yaşar Şenler, çeşitli şairlerin Çanakkale savaşını konu alan şiirlerini okudu. Prof. Dr. Şenler, öğrencilerin Çanakkale savaşına ilişkin sorularını da yanıtladı.
Daha sonra “Gelibolu 1915” adlı belgesel film gösterimi gerçekleştirildi.
Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İhsan Soysal’ın da katıldığı etkinliğe öğrenciler yoğun ilgi gösterdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...