Her yıl geleneksel olarak Mayıs ayı içinde düzenlenen Üniversitemiz Bahar Şenlikleri 10-11-12 Mayıs 2017 tarihlerinde Değirmenaltı Yerleşkesi Spor Kompleksinde gerçekleştirilecektir.
Bu yıl gerçekleştirilen Bahar Şenliğinde öğrenci konserleri, çeşitli yarışmalar, okçuluk gösterileri, kitap çadırları, yiyecek içecek standları, halk oyunları gösterileri vb. gibi pek çok etkinlik yer alacaktır.
Bahar Şenliğinin açılış programı 10 Mayıs 2017 tarikinde saat 10.00'da şenlik alanında gerçekleştrilecektir.
Afiş için tıklayınız.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...