Üniversitemizin geleneksel hale getirdiği 9. Spor Şenliği Müsabakaları başladı.
Üniversitemiz 9. Spor Şenliği Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilen Çorlu Mühendislik Fakültesi ve Malkara Meslek Yüksekokulu Voleybol erkekler maçı ile start verdi.
Kıyasıya mücadelenin yaşandığı voleybol ve basketbol branşlarında düzenlenecek maçlarda toplam 18 birimden 700’e yakın sporcunun ve binlerce taraftarın 9. Spor Şenliğinde bir araya gelmesi planlanıyor.
Üniversitemiz Geleneksel 9. Spor Şenlikleri 28 Mayıs’ta noktalanacak.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...