NKÜ Geleceğin İş İnsanları Topluluğu Başkanı Ömer GÜL ve beraberindeki topluluk üyeleri, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e makamında nezaket ziyareti gerçekleştirdi.
Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette, Topluluk Başkanı Ömer GÜL, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e topluluk çalışmaları ve etkinlikleri hakkında bilgi verdi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, topluluk üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...