Üniversitemiz, öğrencilerinin motivasyonlarını arttırmak amacıyla düzenlediği sektörün başarılı isimlerinin konuk edildiği etkinliklere bir yenisini daha ekledi. Üniversitemiz Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen“Gelecek ve Gençlik” konulu konferansa konuşmacı olarak katılan Genar Araştırma ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü Mustafa Şen, katılımcılarla bilgilerini paylaşma olanağı buldu.
Fen Edebiyat Fakültesi Konferans Salonunda gerçekleştirilen konferansta Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şefik Kurultay, Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Recep Erbay, akademisyenler ile öğrenciler bulundu.
“Gelecek ve Gençlik”konulu konferansta gençlerin şuan ki durumlarına değinen Şen, gençlerin kendilerini geliştirebilmeleri ve doğru ifade edebilmeleri için haftada en az bir kitap okumaları gerektiğini söyledi.
Konferans, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şefik Kurultay’ın Mustafa Şen’e günün anısına Üniversitemiz öğrencilerinin yapmış olduğu Namık Kemal Üniversitesi tabağını takdim etmesiyle son buldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...