Gazeteci Fatih ERGE, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e makamında ziyarette bulundu.
Karşılıklı görüş alışverişinin gerçekleştiği ziyarette Gazeteci Fatih ERGE, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin çalışmalarını yakından takip ettiklerini ifade edip Rektör ŞAHİN’e akademik ve idari çalışmalarında başarılar diledi.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de Üniversitedeki faaliyetleri ve gelişmeleri kamuoyu ile paylaşma noktasında basının önemine değinerek ziyaretleri için Fatih ERGE’ye teşekkür etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...