Üniversitemiz Rektör Yardımcısı ve Spor Bilimleri Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Murat TAŞAN, Üniversitelerarası Bölgesel Lig (ÜNİLİG) Grup Futbol Müsabakalarına katılacak olan Üniversitemiz Futbol Takımına ziyarette bulundu.
04-08 Aralık 2023 tarihleri arasında Üniversitemiz ev sahipliğinde gerçekleşecek olan Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu 2023-2024 yılı Üniversitelerarası Bölgesel Lig Grup Futbol Müsabakalarına katılacak olan Üniversitemiz Futbol Takımını antrenmanda ziyaret eden Prof. Dr. Murat TAŞAN, “Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi olarak öğrencilerimizin spor alanındaki faaliyetlerini destekliyor ve öğrencilerimize müsabakalarda başarılar diliyorum” dedi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...