Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Tarla Bitkileri Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Metin Tuna Üniversitemiz Sürekli Eğitim Merkezi (NAKSEM)aracılığıyla 19-20 Ocak 2015 tarihleri arasında “Flow Sitometri ve Tarımsal Araştırmalarda Kullanımı” konulu 16 saatlik uygulamalı eğitim programının üçüncüsünü düzenledi.
İki gün süren eğitim programına ülkemizin değişik üniversite, araştırma enstitüsü ve özel tohumculuk kuruluşlarından 25 akademisyen ve araştırıcı katıldı.
Eğitim programı süresince katılımcılara flow sitometrinin tarımda kullanıldığı alanlar ile ilgili teorik bilgiler verilerek laboratuar uygulamaları yaptırıldı.
Eğitim programının sonunda katılımcılara sertifikaları verildi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...