Araştırmacı Üniversite Kültürünün geliştirilmesi ve Üniversitemizde yürütülmekte olan projelerin akademi, kamu ve özel sektör ile buluşturulması amacıyla Üniversitemiz BAP (Bilimsel Araştırma Projeler Birimi) Koordinatörlüğünde düzenlenecek olan “Namık Kemal Üniversitesi Araştırma Geliştirme ve Proje Günleri” etkinlikleri 14- 15 Mayıs 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.
Etkinlik 14 Mayıs 2014 Çarşamba günü saat 09.30’da Rektörlük Fuaye ve Sergi Salonu’nda müzik dinletisi, kokteyl ve açılış konuşmaları ile başlayacaktır.
Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
Broşür için tıklayınız.
Afiş için tıklayınız.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...