Üniversitemiz Fen Edebiyat Fakültesi bölümlerine yerleşen öğrencilere yönelik oryantasyon programı düzenlendi.
Fen Edebiyat Fakültesi Konferans Salonu’nda düzenlenen programda konuşma yapan Fen Edebiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd.Dç.Dr. Tevfik Sütçü, öğrencilerin öğrenim görecekleri birimlerin, bölüm ve programların özellikleri hakkında öğrencileri bilgilendirdi.
Tekirdağ'ın ve Üniversitemizin genel yapısı, tarihçesi, mevcut öğrenci kapasitesi, sosyal aktiviteleri ile ilgili bilgi veren Yrd. Doç. Dr. Tevfik Sütçü, öğrencilere başarılar diledi. Daha sonra öğrenciler ile bir araya gelen ERASMUS Ofisi Koordinatörlüğü yetkilileri tarafından öğrencilere değişim programları anlatılarak bilgi paylaşımlarında bulunuldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...