Üniversitemiz Fen Edebiyat Fakültesi bölümlerine yerleşen öğrencilerimize yönelik oryantasyon programı düzenlendi. Programda konuşma yapan Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölüm Başkan Yardımcısı Yrd.Dç.Dr. Hasan Kaya, öğrencilerin öğrenim görecekleri birimlerin, bölüm ve programların özellikleri hakkında öğrencileri bilgilendirdi.
Tekirdağ'ın ve Üniversitemizin genel yapısı, tarihçesi, mevcut öğrenci kapasitesi, sosyal aktiviteleri ile ilgili bilgi veren Yrd.Doç.Dr. Hasan Kaya öğrencilere başarılar dileyerek programı sonlandırdı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...