Üniversitemiz Fen Edebiyat Fakültesi, kuruluşunun 10 yılı dolayısıyla kutlama etkinliği düzenlendi.
Fen Edebiyat Fakültesi Fuaye alanda düzenlenen kutlama etkinliğine Üniversitemiz Rektör Yardımcısı ve Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İsmail Yılmaz, Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Aslı Korkut, akademik ve idari personelin yanı sıra öğrenciler katıldı.
Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İsmail Yılmaz günün anlam ve önemi dolayısıyla gerçekleştirdiği konuşmasında Fen Edebiyat Fakültesi’nin tarihi gelişimi üzerinde durarak, fakültenin Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nin gözbebeği konumunda olduğuna değindi. Prof. Dr. İsmail Yılmaz 2008-2009 akademik yılından beri öğrenci kabul ederek akademik faaliyetlerine devam eden Fen Edebiyat Fakültesi’nin başarılarının devam etmesi temennisinde bulundu.
Program, Arkeoloji Bölümünün hazırladığı serginin gezilmesiyle son buldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...