Fen, Edebiyat, Fen-Edebiyat, Dil ve Tarih-Coğrafya Fakülteleri Öğretim Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği (FEDEK) kurumsal ziyaretleri kapsamında, Rektörümüz Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’in katılımıyla Rektörlük Senato Salonunda denetleyici programla ilgili çıkış bildirgesi öncesi toplantı gerçekleştirildi.
Toplantıya, Fen Edebiyat Fakültesi Dekan Yardımcıları Prof. Dr. Rıfat BİRCAN, Doç. Dr. Sezai ÖZTAŞ, FEDEK Takım Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kemal SANGÜN, FEDEK Takım Üyeleri Prof. Dr. Mustafa POLAT, Doç. Dr. Şükran KONCA, Fen Edebiyat Fakültesi Bölüm Başkanları ve Matematik Bölümü Öğretim Elemanları katıldı.
Toplantıda FEDEK Akreditasyonu kapsamıyla ilgili bilgi paylaşımı yapıldı.
Toplantı toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...