Tekirdağ İmam Hatip Anadolu Lisesi Yaşatma Derneği Başkanı Faruk ATEŞ, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Faruk ATEŞ, Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e hayırlı olsun temennisinde bulunarak, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin bölgeye ve eğitime katkısını takdir ettiklerini belirtti.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, şehre ve bölgeye katkı sağlayan bir Üniversite olmak için tüm gayretimizle çalışıyoruz dedi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...