Fakültemiz İş Güvenliği Kurulu 23 Şubat 2022 Çarşamba günü saat: 14.00'de Dekan Odasında, İşveren Vekili Dekanımız Prof.Dr Sezen ARAT Başkanlığında, Prof.Dr. Murat DEVECİ, Dr. Türkan HASTÜRK, Öğr.Gör. Mehmet Emin KARATAŞER, Fakülte Sekreteri Ayla PİLATİN ve Ayniyat Saymanı Hasan ECE'nin katılımı ile toplanmıştır.
İSG Kurulumuz, İş Yeri Hekimi Dr. Türkan HASTÜRK ve İş Güvenliği Uzmanı Öğr.Gör. Mehmet Emin KARATAŞER tarafından Temel Eğitimlerin verildiği konusuna değinildi. Daha sonra ise Fakültemizin tüm birimlerinde risk değerlendirme analizlerinin yenilenmesi ve yerinde incelemelerde bulunulması konuları görüşüldü.
Toplantı fotoğraf çekimi ile sona erdi.
Üniversitemiz Şarköy Meslek Yüksekokulu Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü/Aşçılık Programı Öğretim Görevlisi Furkan Burak ÜNAL’ ın ...
Üniversitemiz Fen Bilimleri Enstitüsü Lisansüstü Programlarına 2024-2025 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılında öğrenci alınacaktır. Lisansüstü prog...
Üniversitemiz Birimlerine öğretim elemanı alınacağına dair ilan 19 Temmuz 2024 tarihli ve 32606 sayılı Resmi Gazetede yayımlanmıştır. ...
Tıklayınız. ...
Üniversitemizde görev yapan 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi personel için Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca merkezi olarak yapılacak &quo...
Üniversitemiz Hastanesi güvenlik personelimiz Aykut UZUN vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Osmanlı Mahallesi (Osmanlı Köyü) Camii&rsqu...