Eğitim Bir Sen Genel Başkan Vekili Latif Selvi, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek ile Latif Selvi’nin karşılıklı görüş alışverişinde bulunduğu ziyarette Tekirdağ Eğitim Bir Sen Şube Başkanı Ferruh Topuz, Eğitim-Bir-Sen Tekirdağ Şube Başkan Yardımcısı İsmail Çelebi ve Üniversite Eğitim Bir Sen Temsilcisi Yrd. Doç. Dr. Şevinç Adiloğlu’da yer aldı.
Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek, üniversite olarak akademik ve idari personelin daha nitelikli ve nicelikli mesleki ve sosyal yaşamının geliştirilmesiyle ilgili proje ve çalışmalarımızın çoğaltarak devam ettirildiğini vurguladı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...