Eğitim Bir Sen Tekirdağ Şube Başkanı Ferruh TOPUZ, İl Yönetimi ve Eğitim Bir Sen NKÜ Temsilcisi Doç. Dr. Sevinç ADİLOĞLU ile birlikte Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
Karşılıklı görüş alış verişinde bulunulan ziyarette Eğitim Bir Sen Tekirdağ Şube Başkanı Ferruh TOPUZ, Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e yeni görevinde başarılar diledi.
Rektör ŞAHİN ise sendikaların sivil toplum kuruluşları içerisinde önemli bir rol üstlendiğine dikkat çekerek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...