Üniversitemiz NAKSEM bünyesinde, Çerkezköy Meslek Yüksekokulu’nda 1 Nisan 2013 ve 6 Mayıs 2013 tarihlerinde başlayacak, toplam 45 saat sürecek olan iş sağlığı ve güvenliği alanlarını kapsayan eğitim programı düzenlenecektir.
İş yaşamında, çalışanlara yönelik yetişkin eğitimi programları uygulayan ya da uygulayacak eğiticilere yönelik hazırlanan bu eğitim programının amacı katılımcıların yetişkin eğitimi ile ilgili bilgi ve becerilerini geliştirerek, eğiticilik yeteneklerini etkin ve verimli bir şekilde kullanmalarını sağlamaktır.
Kursa katılmak isteyenler (0 282) 250 36 00’ı arayarak ön kayıt yaptırmaları gerekmektedir.
Detaylı bilgi için tıklayınız
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...