Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi 2022 yılı ilk etik kurul toplantısı, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Celalettin VATANDAŞ başkanlığında Rektörlük Senato Salonunda yapıldı.
Etik Kurul üyelerinin katılımıyla gerçekleşen toplantıda, Üniversitemiz araştırmacılarına daha iyi hizmet verebilmek amacıyla Yükseköğretim Kurumları Bilimsel Araştırma ve Yayın Etiği Yönergesi kapsamında oluşturulan etik kurul sayısı Sosyal ve Beşeri Bilimler, Sağlık Bilimleri, Fen ve Mühendislik Bilimleri olmak üzere üçe çıkarıldı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...