Üniversitemiz Çerkezköy Meslek Yüksek Okulu (ÇEMYO), Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi ile Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şubesi işbirliğinde 5’ncisi düzenlenen ‘Gülen Yüzler’ pikniği OSB Turkuaz Restaurant’ın bahçesinde gerçekleştirildi.
Pikniğe, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Sevde Bayazıt Kaçar, Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, ÇEMYO Müdürü Prof. Dr. H. Ziya Özek, Öğretim görevlileri, engeliler, engelli aileleri ile öğrenciler katıldı.
Programın açılış konuşmasını Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şube Başkanı Hayrettin Çetinkaya gerçekleştirdi. Her yıl düzenlenen piknik için ÇOSB İle ÇEMYO yönetimine teşekkür eden Çetinkaya, engeliler ile engelli ailelerine iyi eğlenceler diledi.
Çetinkaya’nın ardından ÇEMYO Müdürü Prof. Dr. H.Ziya Özek bir konuşma yaptı. Etkinliğe katkı sağlayan ve etkinlikle görev alanlara teşekkür eden Özek “Genç arkadaşlarımızın da katkısıyla engellilerimizi bir arada görmek ve onların kaynaşmasını sağlayan tüm taraflara teşekkür ediyorum.” Dedi.
Konuşmaların ardından çalan müzik eşliğinden ÇEMYO öğrenci ve akademik kadrosunun da katıldığı eğlencede gönüllerince dans eden engelliler bu özel günü doyasıya kutladı. Sonrasında piknik bölümüne geçilirken burada engellilere ve ailelerine çeşitli yemekler ve içecekler ikram edildi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...