Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 10 Mayıs 2022 tarihinde saat 10:00’da online “Engelliler Haftası Farkındalık Eğitimi” konulu seminer düzenleyecektir.
Araş. Gör. Dr. Mustafa DEMİRKOL moderatörlüğünde, Ergene Engelliler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ve Ergene Kent Konseyi Engelli Meclisi Başkanı Müge Yıldız TOPRAK’ın konuşmalarıyla gerçekleşecek seminer, 10 Mayıs 2022 tarihinde saat 10:00 itibariyle İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi YouTube kanalından canlı yayınlanacaktır.
TNKÜ İİBF TV YouTube Kanalı: https://www.youtube.com/c/TNKUİİBFTV
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...