Üniversitemiz ve Trakya Kalkınma Ajansı tarafından yürütülmekte olan “Çok Paydaşlı Ortaklık Modeli ile Kariyer Hizmetlerinin Verilmesi” projesi kapsamında, üniversitemiz öğrencilerine yönelik “Enformasyon Günleri” gerçekleştirildi.
Sosyal Yaşam Merkezi, Spor Kompleksi, Çorlu Mühendislik Fakültesi, Çorlu Meslek Yüksekokulu, Hayrabolu Meslek Yüksekokulu, Muratlı Meslek Yüksekokulu’nda düzenlenen etkinlikler ile kiosk ve bilgisayarlar aracılığıyla öğrencilerimizin www.trakyakariyer.org portalına kayıt işlemleri ve portalın kullanımı uygulamalı bir şekilde yapılmış, öğrencilere sağladığı faydalar anlatılmıştır.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...