Trakya Üniversiteler Birliği (TÜB) kapsamında gerçekleştirilen "Elektronik, Robotik ve Otomasyon Uygulamaları Proje Sergisi” Üniversitemiz ev sahipliğinde sergileniyor.
Üniversiteler arası bağı güçlendirmek ve bilimsel-teknolojik paylaşımı artırmak amacıyla Fen Edebiyat Fakültesi Sergi Salonu'nda düzenlenen serginin açılışında Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. M. İhsan Soysal, akademisyenler ile öğrenciler katıldı.
Kırklareli Meslek Yüksekokulu, Çanakkale 18 Mart üniversitesi Çan Meslek Yüksekokulu ve Üniversitemiz Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu, Tekirdağ Meslek Lisesi ve İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Meslek Lisesi öğretim elemanları ve öğrencilerinin katıldığı sergi üç gün sürecek.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...