Trakya Üniversiteler Birliği (TÜB) tarafından 09/11/2015 tarihinde gerçekleştirilen Trakya Üniversiteler Birliği Proje Çalışmaları Üst Kurul Kararları çerçevesinde küçük ve büyük ölçekte robot yarışmalarının düzenlenmesine karar verilmiştir.
Söz konusu kararlar gereği 16-17-18 Mayıs 2016 tarihlerinde 10.00-16.00 saatleri arasında Namık Kemal Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Sergi Alanı’nda “Elektronik Otomasyon ve Robotik Uygulamaları Proje Sergisi” düzenlenecektir.
Detaylı bilgi için tıklayınız
Afiş için tıklayınız
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...