Üniversitemiz Rektörlük Konferans salonunda 6 Mart 2014 Perşembe günü 14.00-17.00 saatleri arasında “ EBYS Geçiş Süreci” konulu hizmetiçi eğitim semineri verildi.
Üniversitemiz Kurum Arşiv Sorumlusu Öğretim Görevlisi Seval Tokay tarafından verilen eğitime Üniversitemiz Genel Sekreteri, Genel Sekreter Yardımcısı, Daire Başkanları, Hukuk Müşaviri, Fakülte, Enstitü ve Yüksekokul Sekreterleri, Hastane Başmüdürü, Döner Sermaye İşletme Müdürü ile Şube Müdürleri katıldı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...