Üniversitemiz Çorlu Meslek Yüksekokulu Geleneksel El Sanatları Programı 2. sınıf öğrencilerinin 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı çalışmalarından oluşan sergi 30 Mayıs 2018 Çarşamba günü saat 14.00'te Rektörlük Sergi alanında açılacaktır.
Afiş için tıklayınız
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...