İstiklal Marşı'nın kabul edilişinin 93. yıldönümü ve Mehmet Akif Ersoy'u anma günü sebebiyle, Üniversitemiz tarafından düzenlenen program Ziraat Fakültesi Konferans Salonunda gerçekleşti.
Programa Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. M. İhsan Soysal, Türk Dili ve Edebiyatı Bölüm Başkanı Prof. Dr. Yaşar Şenler, üniversitemiz akademik ve idari personeli ve öğrenciler katıldı.
Konferans’ta Prof. Dr. Yaşar Şenler’in Vatan Şaiiri Mehmet Akif Ersoy’un şiirlerini seslendirdi ve hakkında bilgiler verdi. Program sonunda Prof. Dr. Yaşar Şenler’e günün anısına Üniversitemiz Plaket'i Ziraat Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Murat Taşan tarafından takdim edildi.
Program son olarak Ziraat Fakültesi Dekanlık Binası girişinde bulunan sergi alanında Mehmet Akif Ersoy konulu resim sergisi ile katılımcıların geçmişe yolculuk yapmasını sağladı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...