Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından Ücretsiz Sanatsal Kurslar kapsamında yürütülmekte olan ‘Ebru Kursu’ dönem sonu sergisi gerçekleştirilecektir. Kursiyerlerin dönem boyunca hazırlamış olduğu çalışmalar Üniversitemiz Sosyal Yaşam Merkezi Kuzey Salonunda 1 Nisan Cuma günü sergilenecektir. Tüm Akademik, İdari Personelimiz ve Öğrencilerimiz sergimize davetlidir.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...