Ücretsiz kültürel kurslar bağlamında devam eden " Ebru Kursu" hafta içi Pazartesi, Salı ve Çarşamba günleri saat 17.00`den itibaren olmak üzere haftada üç gün Ebru Kursu hocası Çiler AKKAN tarafından verilmektedir. Dersler Merkezi Derslikler Binası C Blok 1. Kat Laboratuar`da (Teknik Resim Salonu) yapılmaktadır. İlgilenen ve merak eden herkesi bekliyoruz. İlginiz ve desteğiniz için teşekkür ederiz
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...