Üniversitemiz Rektörlüğü Kurum Arşiv Birimi tarafından tüm birimlerden seçilen Elektronik Belge Yönetim Sistemi (EBYS) temsilcilerine ve yazı işleri sorumlularına EBYS eğitici eğitimleri verildi.
Kurum Arşiv Birimi Sorumlusu Seval Aktaş ve EBYS yazılımı eğitim uzmanı Engin Bektaş tarafından Merkezi Derslikler Binası 101 nolu Bilgisayar Laboratuarında gerçekleştirilen eğitimlerde EBYS’nin genel tanıtımı ve kullanıcı ara yüzü, kurum içi gelen ve giden, kurum dışı gelen ve giden evrak süreci başta olmak üzere hızlı ve dataylı arama işlemleri katılımcılara anlatıldı.
Toplam 139 kişinin katıldığı eğitimlerin sonunda ders konuları örnek uygulamalar yaptırılarak, pekiştirildi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...