Üniversitemiz elektronik posta sisteminde 29 Temmuz 2013 te meydana gelen arıza nedeni ile yeni mail sistemi kurularak devreye alınmıştır. Yeni elektronik posta sistemi web hizmetini “https” protokolü üzerinden hizmet vermektedir. Bu nedenle giriş ekranında güvenlik sertifikası doğrulaması istemekte olup web tarayıcılarına göre yapılması gereken işlemler ve Outlook ayarları aşağıdadır. Ayrıca 29 Temmuz 2013 tarihinden önceki mail dosyalarına ait çalışma devam etmektedir. İlgili sorunlar çözüldüğünde eski mailler yeni sisteme aktarılacaktır.
E-Posta düzenlemeleri ile ilgili dokümana ulaşmak için tıklayınız.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...