Üniversitemiz Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Hasan Selçuk ETİ, Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürü ve Uluslararası Öğrenciler Kurum Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Harun GÖÇERLER ile Öğrenci İşleri Daire Başkanı Doğan DEMİR, Şehit Münir Alkan Uluslararası İmam Hatip Lisesi'nde öğrenim görmekte olan Yunanistan, Arnavutluk ve Bosna Hersek uyruklu öğrencilere yönelik olarak, üniversiteye başvuru ve kabul süreçleri hakkında bilgilendirmelerde bulunmak amacıyla seminer verdiler.
Seminerde lise eğitimi almakta olan öğrencilerin ileriki eğitim hayatlarını Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi öğrencisi olarak geçirmenin öğrencilere ne gibi ayrıcalıklar sağlayacağı hem öğrencilere hem okul yöneticilerine ayrıntılarıyla aktarıldı.
Son bölümü öğrencilerden gelen sorulara cevap verme şeklinde devam eden etkinliğin akabinde Şehit Münir Alkan Uluslararası İmam Hatip Lisesi Müdürü Rıdvan DİNÇ ile karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.
Program günün anısına toplu fotoğraf çekimiyle noktalandı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...