Dünya Çiftçiler Günü dolayısıyla Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı İmdat Saygı, Ziraat Mühendisleri Odası Tekirdağ Şube Başkanı Cemal Polat ve Ziraat Odası Yönetim Kurulu Üyeleri, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’i makamında ziyaret etti.
Ziyarette, Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek ile ziraatçılar bir araya gelerek, üniversite ile ziraat alanında yapılabilecek ortak çalışmalar üzerine görüş alış verişinde bulundular.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...