Üniversitemiz Akademik Birimlerinin 2015 - 2016 yılı mezuniyet töreni, 03 Haziran 2016 tarihinde saat:10.00’ da Lisans, saat:16.00’da ise ön lisans öğrencilerin katılımıyla iki program halinde Üniversitemiz Spor Kompleksi önünde yapılacaktır.
Söz konusu mezuniyet programına öğrenci velileri araçları ile geleceği planlandığından, kampüs içi güvenlik ve trafik tedbiri almak amacıyla kampüsün ana arterlerinde yol boyunca park edilmemesi, Akademik ve idari personelimiz araçları için mevcut otoparkları kullanmaları, öğrenci velileri için geçici olarak oluşturulan alanlar otopark olarak kullanılacağından tüm personelimizin gerekli hassasiyeti göstermesi önem arz etmektedir.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...