Dr. Öğr. Üyesi Cevat SİPAHİ ve beraberindeki Basri TERLEMZOĞLU, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e nezaket ziyaretinde bulundular.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette görüş alışverişinde bulunuldu. Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Veteriner Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Cevat SİPAHİ ve Basri TERLEMZOĞLU, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’i tebrik ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular ve Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin çalışmalarını takip ettiklerini belirttiler.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, tüm gayretlerinin, asli görevleri olan eğitimin yanı sıra şehre ve bölgeye hizmet üretmek olduğunu belirtti ve “Yakında hizmete başlayacak olan Veteriner Fakültesine bağlı Hayvan Hastanesi, bölge hayvancılığı ve çiftçisine destek olmak adına bizlere iyi bir fırsat sunuyor” dedi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...