Dr.Sadık Ahmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, Üniversitemizi yakından tanımak ve bölümler hakkında bilgi sahibi olmak için Üniversitemize gezi düzenledi.
Üniversitemiz Yüksekokullarını ziyaret ederek, tercih edecekleri bölümler hakkında birebir öğretim üyelerimizle görüşüp bilgi almak isteyen 11 ve 12. sınıf öğrencileri Sağlık Yüksekokulu ve Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nun bölümlerini ziyaret etti.
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu ve Sağlık Yüksekokulu’nun laboratuar ve dersliklerini ziyaret eden öğrencilere derslerin içeriği, bölüm ve programların puanları ile mezuniyet sonrası iş imkanlarının neler olduğu ile ilgili de bilgi verildi.
Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret sonunda öğrenciler, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesini tanımaktan dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...