Namık Kemal Üniversitesi Malkara Pazarlama Topluluğu tarafından organize edilen ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Afet Koordinasyon Merkezi (AKOM) görevlisi Ayhan Bayram tarafından verilen Doğal Afetlerle Mücadele Semineri gerçekleştirildi.
Malkara Meslek Yüksekokulu Konferans Salonunda düzenlenen seminerde Bayram; öğrencilere yangın, deprem, sel, heyelan gibi doğal afetler hakkında bilgi vererek; onları bu afetlerden korunma yöntemleri konusunda bilinçlendirdi.
Seminerin sonunda Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Kadir Ertürk, Malkara Meslek Yüksekokulu adına Ayhan Bayram’a teşekkür ederek günün anısına plaket takdim etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...