Üniversitemiz Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Resim Bölüm Başkanı Prof. Melihat Tüzün’ün, on birinci kişisel sergisi “Doğadan Dönüş”, 1 Aralık 201 Salı günü Doğuş Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi’nde açıldı.
Serginin açılış konuşmasını Doğuş Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Ceranoğlu yaptı. Açılışa, rektör danışmanı, Sanat ve Tasarım Fakültesi bölüm başkanlarının yanı sıra, birçok öğretim üyesi, öğretim elemanları, öğrenciler katıldı.
Bu sergisiyle hocamız, hepimizi doğa ile ilgili (bazen negatif de olan) yoğun ilişkimizde doğa ile yüzleşmeye, doğaya ve doğal olana dikkat çekmektedir.
Sergi 30 Aralık Çarşamba gününe kadar Doğuş Üniversitesi 4. Blok, Sanat Ve Tasarım Fakültesi’nde Giriş Fuayesinde gezilebilir.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...