Üniversitemiz Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi, Resim Bölüm Başkanı Prof. Melihat Tüzün' ün, Doğuş Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi’nde “Doğadan Dönüş” adlı kişisel Gravür sergisi sergilenecektir.
Öğretim Üyemiz eserlerinde; insanın doğa ile olan etkileşimine ayna tuttuğu ve gittikçe yoğunlaşan biçimde 'çevre' sorunlarına odaklandığı, doğa ile ilişkimizi irdelediği ve bu konuda özeleştiri yapmaya davet ettiği görülmektedir. Bunu yaparken de tıpkı aynadaki görüntünün ters oluşu gibi iç içe, sonsuza uzanan döngüsel görüntüler, yansıma ya da yansıtmalar, eserlerinde kullanmaktadır.
Sergi 1-30 Aralık 2015 tarihleri arasında Doğuş Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi’nde Giriş Fuaye salonunda gezilebilir.
Sergi açılışı, 1 Aralık 2015 Salı günü saat:16.30’te Doğuş 4.Blok Giriş Fuayede gerçekleşecektir.
Afiş için tıklayınız.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...