Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Veysel KÜÇÜK, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e nezaket ziyaretinde bulundu.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Doç. Dr. Veysel KÜÇÜK, Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’i kutlayarak hayırlı olsun dileğinde bulundu. Ziyaretlerinde Üniversitemiz Beden Eğitimi Yüksekokulu Öğr. Gör. Serkan AYDIN da hazır bulundu.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek tüm gayretlerinin Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesini fayda üreten bir kurum olarak daha da ileriye taşımak olduğunu belirtti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...